Upravit stránku

Green Project S.r.o.

Společnost GREEN PROJECT je předním dodavatelem služeb v oblasti zahradní architektury, venkovní architektury a péče o zeleň. V oblasti zahradní architektury působíme od roku 2003 Od svého založení se naše firma stále rozrůstá a kontinuálně rozšiřuje rozsah poskytovaných služeb a využívané technologie.

 

Naši vizí do budoucna je pokračování v tomto rozvoji, sledováni nejnovějších technologií a poznatků z oboru, zdokonalování poskytovaných služeb a rozšiřování počtu svých spokojených zákazníků.

 

 

V rámci rozvoje společnosti jsme v roce 2007 dospěli k potřebě pořízeni a implementace informačního systému. Vybírali jsme z předních hráčů na tuzemském trhu s vizi rozširováni firmy a variabilitou systému. Vybrali jsme řešení od firmy SAP verzi SAP Business One. Prošli jsme analýzou a implementací u dnes již neexistující firmy a po pár měsících zjistili že nejsme spokojenĹ Následně jsme si našli firmu Elegis, která nám dokázala nabídnout a zajistit řešeni přímo pro nás na míru se kterým jsme spokojeni. Elegis je pro nás kvalitním partnerem na kterého se dá spolehnout a dokáže vyřešit naše požadavky. Personál pracovníků je vstřícný a jejich schopnosti jsou na vysoké technické úrovni.

Informační systém nám dlouhodobé přináší zefektivněni našich procesů, rychlou dostupnost informaci, přehled o nákladovosti zakázek a rychlou analýzu dat v dlouhodobém horizontu což je velkým přínosem.

 

-Lukáš Novotný, Jednatel společnosti a ředitel